|  | 

Teksty

Materiały do nauki na kartę rowerową

Jak przygotować dziecko do egzaminu teoretycznego na kartę rowerową?

Jeżeli twojego malucha już niedługo czeka pierwsza część egzaminu na kartę rowerową, czyli część teoretyczna (zwykle będąca dla dzieci największym źródłem stresu), już teraz pomóż mu przejść przez nią bez żadnych trudności. Odpowiedni poziom wiedzy zredukuje ten stres do minimum. Dziecko, które będzie naprawdę dobrze przygotowane do egzaminu, raczej nie będzie się nim przejmować, bo zyska pewność, że poradzi sobie z udzieleniem odpowiedzi na wszystkie pytania.

Z pewnym wyprzedzeniem zacznijcie więc przeglądać materiały do nauki na kartę rowerową. Absolutnie nie róbcie tego dzień czy dwa dni przed testem. Tu nie chodzi przecież o to, by przygotować się na egzamin, zdać go i wszystko zapomnieć, ale o to, by uzyskać solidną wiedzę, zapewniającą pełne bezpieczeństwo na drodze. Zorganizuj różne materiały naukowe i spróbuj doprowadzić do tego, by ta nauka stała się dla dziecka całkiem przyjemna. Możecie korzystać z tradycyjnych książek i podręczników, by potem rozwiązywać testy bezpośrednio na komputerze. Jeżeli okażesz maluchowi swoje pełne zaangażowanie, on na pewno dużo bardziej przyłoży się do nauki i rzeczywiście będzie chciał się nią zajmować.

materialy-do-nauki-na-karte-rowerowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • W błędnym kole

    W błędnym kole

    Chciałam coś optymistycznego napisać, naprawdę, coś takiego… Ale się nie da. Mimo, że ostatni miesiąc to (z drobnymi przerwami) pasmo samych radości i sukcesów, teraz łzy napływają mi do oczu. Dlaczego? Sielanka nieubłaganie dobiega końca. O 9 rano w niedzielę mojego taty już nie będzie. I nie będzie miał mnie kto rano łaskotać po stopach,

  • Matura

    Matura

    Tak, nie napiszę nic odkrywczego – matura. To już jutro! Przez cały weekend majowy strugałam bohaterkę, udawałam, że kompletnie się nie denerwuję i…chyba udało mi się okłamać samą siebie. Śmiałam się, bo miałam zajęcie. To mecz, to ryby, to piwo ze znajomymi, codziennie coś się działo. Nie siedziałam w domu i nie rozmyślałam, a dzisiaj?