|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Oprawianie obrazów Warszawa

Dobór odpowiedniej oprawy do obrazów – Warszawa

Jak właściwie oprawić obraz?
Odpowiednio dobrana rama pozwala wydobyć z obrazu prawdziwą głębię i podkreślić jego charakter. Dobra oprawa tworzy całość z obrazem i stanowi swego rodzaju uzupełnienie dla dzieła. Istotne jest, by zwrócić uwagę, czy rama nie przytłacza obrazu i nie odwraca od niego uwagi.
Jeśli chcemy zlecić oprawienie naszego obrazu profesjonalnej firmie ramiarskiej lub rzemieślnikowi, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy dysponują dużym wyborem wzorów, kolorów i kształtów profili, które będziemy mogli z łatwością dopasować do konkretnego obrazu.
Nie można zapominać, że to obraz jest najważniejszy. Styl ramy dostosowujemy do stylu, w jakim został namalowany obraz, a także do okresu, w jakim powstał. Zaleca się unikania ram o kolorze za bardzo zbliżonym do kolorystyki obrazu. Doskonale dobrana rama ma za zadanie w subtelny sposób podkreślić przesłanie obrazu.
Oprawianie obrazów Warszawa
Właściwy wybór ramy jest nie tylko kwestią gustu. Rama dobrana w niewłaściwy sposób może negatywnie wpłynąć na odbiór oprawianego dzieła. W Warszawie znajdziemy wiele pracowni ramiarskich, które oferują usługi oprawiania obrazów na najwyższym poziomie. To ważne, żeby zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy posiadają doświadczenie w zakresie dobierania odpowiedniej ramy do różnego rodzaju obrazów.

oprawianie-obrazow-warszawa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Remont

    Remont

    W ostatnich dniach mam nieodpartą ochotę wyjść z domu, wsiąść na rower i jechać przed siebie, gdzie oczy poniosą. Tak, ja, mam ochotę na rower. Dziwne, wiem, ale mam dość. Nie dzieje się nic złego, wręcz przeciwnie, jest zadziwiająco dobrze, ale… No właśnie. Od dwóch tygodni mamy remont łazienki. Syf, smród, kurz… Wszędzie czuję, słyszę

  • Dlaczego?

    Dlaczego?

    Są momenty, kiedy mam ochotę po prostu strzelić sobie w łeb. Z bezsilności, beznadziei, złości, smutku, strachu. I najgorsze jest to, że nie mogę uciec od własnych myśli, od rzeczywistości. A moją największą wadą (w szczególnych przypadkach) jest to, że mam zdolność tworzenia różnych obrazów w swojej przestraszonej głowie. Nie jestem urodzoną pesymistką, wręcz przeciwnie.