|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Studio tatuażu Warszawa

Jak o siebie zadbać przed tatuażem?

Masz już zaplanowaną wizytę w studiu tatuażu, jednakże jako że po raz pierwszy w życiu będziesz tatuować swoją skórę, nie do końca wiesz, jak się na to przygotować i co takiego zrobić, by pomóc sobie przejść przez tą stresującą i zarazem ekscytującą wizytę? Podstawowa rada w tej kwestii wiąże się zwykle z zadbaniem o nawodnienie organizmu. Jeżeli będziesz nawodniony, twoja skóra też taka się stanie, a dzięki temu tatuator będzie mieć ułatwioną pracę, albowiem wygodniej wykonuje się rysunki na ciele zadbanym, nawilżonym i ogólnie rzecz biorąc takim w dobrej kondycji.

Upewnij się też, że skóra w miejscu zaplanowanego tatuażu jest czysta i zadbana, czyli że nie ma na niej żadnych ran albo łuszczących się skórek. Możesz ją samodzielnie wydepilować, ale nie jest to konieczne, bo taką depilację przeprowadza każde studio tatuażu Warszawa. Zwykle zresztą bezpieczniej jednak nie usuwać włosków samodzielnie, bo jeśli akurat zrobisz to w nieumiejętny sposób, możesz zaciąć skórę, co w skrajnych przypadkach potrafi przeszkodzić w wykonaniu tatuażu. W dniu wizyty zjedz też porządny posiłek. Nie warto robić tatuażu na głodnego, gdyż grozi to zasłabnięciem.

studio-tatuazu-warszawa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Remont

    Remont

    W ostatnich dniach mam nieodpartą ochotę wyjść z domu, wsiąść na rower i jechać przed siebie, gdzie oczy poniosą. Tak, ja, mam ochotę na rower. Dziwne, wiem, ale mam dość. Nie dzieje się nic złego, wręcz przeciwnie, jest zadziwiająco dobrze, ale… No właśnie. Od dwóch tygodni mamy remont łazienki. Syf, smród, kurz… Wszędzie czuję, słyszę

  • Dlaczego?

    Dlaczego?

    Są momenty, kiedy mam ochotę po prostu strzelić sobie w łeb. Z bezsilności, beznadziei, złości, smutku, strachu. I najgorsze jest to, że nie mogę uciec od własnych myśli, od rzeczywistości. A moją największą wadą (w szczególnych przypadkach) jest to, że mam zdolność tworzenia różnych obrazów w swojej przestraszonej głowie. Nie jestem urodzoną pesymistką, wręcz przeciwnie.