|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Zgłoszenia o obserwacjach UFO w Polsce

Polacy sceptyczni wobec UFO
Jeśli chodzi o tematykę niezidentyfikowanych obiektów latających, to w Polsce trudno o merytoryczną dyskusję. Oczywiście, jest w naszym kraju wielu znanych i szanowanych ufologów, którzy znają się na rzeczy i wiedzą, co mówią. Nie da się jednak ukryć, że temat „zielonych ufoludków” wzbudza raczej w Polakach rozbawienie, niż zaciekawienie i chęć prowadzenia dyskusji. Zgłoszenia o obserwacjach UFO w Polsce wcale nie odbiegają jednak znacząco ilością od zgłoszeń z innych zakątków świata. Zdaje się więc, że Polacy – choć sceptyczni – nie wahają się zgłosić rzeczy, które wydają im się dziwne i których nie potrafią wyjaśnić słowami. Od pewnego czasu zauważyć też można, że w mediach, które do tej pory stroniły od takich tematów, pojawia się coraz więcej głosów, iż kosmici istnieją i już od dawna żyją pośród nas. To drastyczna zmiana, biorąc pod uwagę, jak wyglądało przedstawianie potencjalnych istot pozaziemskich w środkach masowego przekazu dotychczas. Co zatem się zmieniło? Coś, o czym jeszcze nie wiemy? A może to wpływ Internetu, oraz ilość nagrań i zdjęć przedstawiających UFO, jakie możemy w nim znaleźć, zmieniły percepcję tradycyjnych mediów?

zgloszenia-o-obserwacjach-ufo-w-polsce

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Remont

    Remont

    W ostatnich dniach mam nieodpartą ochotę wyjść z domu, wsiąść na rower i jechać przed siebie, gdzie oczy poniosą. Tak, ja, mam ochotę na rower. Dziwne, wiem, ale mam dość. Nie dzieje się nic złego, wręcz przeciwnie, jest zadziwiająco dobrze, ale… No właśnie. Od dwóch tygodni mamy remont łazienki. Syf, smród, kurz… Wszędzie czuję, słyszę

  • Dlaczego?

    Dlaczego?

    Są momenty, kiedy mam ochotę po prostu strzelić sobie w łeb. Z bezsilności, beznadziei, złości, smutku, strachu. I najgorsze jest to, że nie mogę uciec od własnych myśli, od rzeczywistości. A moją największą wadą (w szczególnych przypadkach) jest to, że mam zdolność tworzenia różnych obrazów w swojej przestraszonej głowie. Nie jestem urodzoną pesymistką, wręcz przeciwnie.