|  | 

Artykuły

Zlecenia dla fotomodelek

Fotomodeling – na czym polega, jak znaleźć zlecenia

Zawód fotomodelki wiąże się z ciekawymi wyzwaniami i otwiera możliwości wyjątkowej ścieżki kariery. W przeciwieństwie do modelek wybiegowych, fotomodelki nie muszą spełniać restrykcyjnych norm związanych z wzrostem czy konkretnymi wymiarami i proporcjami sylwetki. W tej profesji liczy się głównie twarz, chociaż istnieje też taka dziedzina fotomodelingu, która skupia się na konkretnych partiach ciała, na przykład włosach. Dzięki temu osoby o charakterystycznych cechach wyglądu i urodzie niekoniecznie mieszczącej się w utartych kanonach, mogą osiągać spektakularne sukcesy w tej branży.
Wiele marek poszukuje fotomodelek do stałej współpracy, które będą sygnować swoją twarzą ich kampanie. Jeśli współpraca będzie udana, kolejne zlecenia dla fotomodelek będą szybko napływać. Duże brandy rocznie wypuszczają na rynek wiele nowych produktów i poszerzają zakres swoich usług, więc fotomodelki, które są z nimi związane, nie będą mogły narzekać na brak zleceń.
Ważną decyzją każdej fotomodelki jest wybór agencji, która zajmie się prowadzeniem jej kariery i pomoże w selekcji odpowiednich zleceń, a także zorganizuje sesje. Aspirująca fotomodelka musi posiadać swoje portfolio ze zdjęciami, które przedstawią jej atuty. Dobrym pomysłem będzie też pojawianie się na castingach, organizowanych przed różne firmy.

zlecenia-dla-fotomodelek

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Memories

    Memories

    Kolejne święta i…nie ma się czym chwalić. Ale wbrew temu co mogłoby się wydawać, humor mi dopisuje. Bo mam do wyboru usiąść i rozpaczać myśląc o tym, że kolejne święta bez taty, weekend majowy zleci mi nad książkami i matury mam aż do 23 maja, albo mogę się śmiać z niczego udając pomyloną. Zdecydowanie wybieram

  • Tajemnica

    Tajemnica

    Ostatnio ktoś wrzucił demota, którego treść mniej więcej traktowała o tym, że gwałt to największe upokorzenie kobiety. Jak to w życiu bywa “lud” przemówił w komentarzach twierdząc, że to wina złego prawa, które nie każe w odpowiedni sposób tego typu przestępców. Jeśli ktoś regularnie śledzi tę stronę pewnie zauważył kolejnego demota. Napisanego tym razem przez